Esen Alüminyum

Birçok ev sahibinin en büyük sorunlarından birisi ısı yalıtımı, ses, nemlenme ve rutubettir. Evlerin içini ve dışını bir felakete çeviren bu durumlar günümüzde birçok ev sahibinin en büyük sorunudur. Her ay artan zamlarla birlikte yakıt masraflarının artışı ve yalıtımsız bir evde ısınmak için yapılan çabalar bunlara verilecek basit örneklerdir.

Ay içerisinde harcadığınız yakıt masrafının neredeyse yarısını bir kenara bırakmak ve daha kaliteli konforlu bir evde oturmak için teknolojik gelişmelerle beraber yeni bir ürün inşaat sektöründe yerini aldı. Dış cephe giydirme,  bu yöntemle binanızın eski kötü görüntüsünü istediğiniz gibi şekillendirebilir ve ısı yalıtımı yapabilirisiniz.

Dış cephe giydirme, evin estetik duruşunu değiştirdiği gibi %60’a kadar bir ısı tasarrufu da sağlamaktadır. Ayrıca dış cephe giydirme nem ve koku oluşmasını engelleyerek rutubeti evinizde tamamen bitirir. Evinize dış cephe giydirme yaparak ses yalıtımı da sağlarsınız, bu sayede kötü sokak seslerinden uzak huzurlu bir eviniz de olur.

Dış cephe giydirme, yapmak için firmamız size en kaliteli şekilde hizmet vermektedir. Bizimle birlikte kaliteli ve maliyeti düşük bir dış cephe giydirme çalışması yapmak için bize ulaşın.

Strüktürel Cephe Kaplama oldukça kullanışlıdır. Silikon kullanılarak yalıtım kalitesi arttırıldığından Strüktürel Silikon Cephe Kaplama olarak da bilinmektedir. Uygulama öncesi binanın yatay ve dikey açılardan ölçüleri alınarak Strüktürel Cephe Kaplama uygulamak amacı ile alüminyum karkaslar oluşturulur. Sonrasında oluşturulan bu karkaslara Strüktürel Cephe Kaplamayı tamamlamak için camlı kasetler önceden hazırlanan alanlara yerleştirilir.

Prekast Cephe Kaplama, güzel bir dış cephe görünümünün yanı sıra ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve su yalıtımı da sağlar. Uygulama öncesi ve sonrası ısı maliyetinde ortalama %60’a varabilen bir tasarruf sağlanmaktadır.