Esen Alüminyum

|

Alüminyum cephe uygulama sektörüne farklı bakış açısı sunan Esen alüminyum 10 yıllık tecrübe ile sektöründe hak ettiği konuma ulaşmanın hazzını siz değerli müşteriler ilerimizle paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Esen Alüminyum geride bıraktığı başarılı 20 yılı isminin vermiş olduğu sorumluluk ilkesiyle kat etmiştir mühendisliğin simgesi olan cetvel gibi düzgün ticareti benimseyip bizi tercih eden müşterilerimiz projelerinde:

Arthur Mellen Wellington'un beceriksiz birinin iki dolara kötü yaptığı bir şeyi bir dolara iyi yapma sanatıdır mühendislik'' anlayışını kendi değerlerimiz doğrultusunda benimseyerek hizmetlerimizi sunma gayretindeyiz.

Esen alüminyum sektöründeki standartları en yüksek seviyede hayata geçirmeyi hedefleyen uzman kadrosuyla birlikte projelerin temel aşamalarında kaliteyi ve estetiği öne çıkaran detayları profesyonelce ele almaktadır.

2016 yılında hedeflenen 17.000 m2 giydirme cephe alüminyum doğrama ve kompozit panel kaplama hedeflenen noktaya ulaşmak için 2016 yılıyla birlikte makine parkına kazandırdığımız; CNC ROTOOR kompozit derz makinesiyle yıllık kompozit üretim, montaj kapasitemiz 6000 m2 den 13.000 m2 ulaşmıştır.

Esen Alüminyum sadece ülkemizde değil bağlı bulunduğu coğrafyanın tamamına hizmet vermek için gerekli altyapısını oluşturarak hedeflerinin üstünde bir ivmeyi yurt dışı pazarında da yakalamayı kendine ilke edinmiş köklü bir firmayız.

                                                     |